O studio


Wszystkie ubranka dziecięce które opuszczą moją pracownię muszą być doskonałe. Jako projektant mody dokładam największych starań, aby każdy wyrób gotowy był najwyższej jakości. Codziennie rozmawiam z wieloma klientami z całego świata. To klienci motywują mnie do większej pracy. Każda sukienka do chrztu, każdy wianek komunijny czy buciki do chrztu są jak perełki w mojej pracowni.
Staram się abyś w mojej przytulnej pracowni odnalazł wszystko dla swojego dziecka na duże i małe uroczystości. Ubranka dla dzieci, które tworze z pasją są nieprzeciętne. Podczas realizacji zamówienia dbam o najdrobniejsze szczegóły.

Bawełniane ubranka do chrztu dla chłopca, czy bawełniane sukienki do chrztu dla dziewczynki są wygodne i eleganckie. 
Niejedna mama szukając ubranka dla dzieci kieruje się wygodą użytkowania. My stawiamy przede wszystkim aby nasze sukienki komunijne  czy też sukienki do chrztu były wykonane z tkanin delikatnych dla dziecka, były komfortowe i piękne. Nie stosujemy takich, które mogły by podrażnić. Jako projektant osobiście wybieram każdy element, każdy detal tak aby był integralną częścią.
Wszystkie sukienki do chrztu, ubranka do chrztu jak i sukienki komunijne czy garnitury komunijne wykonywane są w Polsce. Jest to najwyższej jakości ręczne wykonanie. Dokładam największych starań aby spełnić Państwa oczekiwania. Jestem otwarta i gotowa do współpracy.

 

 

 

 

Ubranka do chrztu mojego projektu są piękne i delikatne. Każde ubranko do chrztu wykonuje z bezpiecznych tkanin dla dziecka. Również sukienki komunijne i garnitury komunijne tworzone są z dokładnością i ogromną dbałością o szczegóły. Mogę zagwarantować, że każda moja sukienka komunijna którą wybierzesz dla swojej małej księżniczki będzie piękną, doskonale skrojona i uszyta.