Chrzest

   

Niedawno temu przyszło na świat to piękne maleństwo – twoje dziecko. Pragniesz je otoczyć największą ochroną na świecie. Pragniesz dla niego jak najlepiej. Decydujesz się na chrzest, wybrałeś już datę, dokładny dzień w którym odbędzie się chrzest święty. Wspaniale, teraz przyszedł moment na zaplanowanie wszystkich szczegółów. I przyszedł moment w którym przeszukujesz wszystkie miejsca szukając ubranka do chrztu.  Tak chrzest święty to ogromne wydarzenie dla całej rodziny. Znaleźć odpowiednie ubranko do chrztu to nie małe wyzwanie. Okazuje się że trafiłaś w doskonałe miejsce. Moja pracownia ze szczególną dbałością zajmie się dobraniem wszystkich szczegółów. Od tej chwili już nie musisz się martwić poszukując ubranka do chrztu.
W mojej ofercie znajdziesz ubranka do chrztu dla chłopca. Oferuję również długie suknie do chrztu dla chłopca w stylu vintage. Jest to inspiracja książęcą tradycją wywodzącą się z dworu królewskiego. Każde europejskie royal baby jest chrzczone w długiej sukni. Jest to chrzest święty z tradycją. Długa suknia do chrztu jest wspaniałym rozwiązaniem, gdy trzymasz na ręku dziecko suknia pięknie spływa ukazując dostojny charakter ceremonii. Długa suknia do chrztu nie jest jak zwykłe ubranko do chrztu. W Polsce przyzwyczailiśmy się do przekonania, że chłopiec musi być ubrany w garniturek do chrztu i muchę. Jednak jeśli podajemy do chrztu maleńkiego chłopca, który jeszcze nie potrafi chodzić tradycyjne polskie rozwiązanie staje się nie praktyczne. Chłopiec wygląda znacznie lepiej jeśli założymy prostą suknię. Długa suknia do chrztu jest doskonała nie tylko dla dziewczynki. Dziecko wygląda jak royal baby w pięknych długich szatach.

Ubranka do chrztu powoli zmieniają się w strój ceremonialny, taki który ma pozostać na lata i być przechowywany jako pamiątka chrztu świętego. Już nie tylko biała szatka jest elementem, który stanie się pamiątką, to piękne sukienki do chrztu i ubranka do chrztu są pamiątką. Kiedyś przyjdzie taki dzień, w którym twoje maleństwo zaniesie do kościoła swoje dziecko. Ty również możesz stworzyć tradycję, w której dzieci będą przekazywały tradycyjne ubranko do chrztu.